• JASEŁKA

• W piątek 20 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka.Pani Dyrektor przywitała wszystkich obecnych gości dziękując za przybycie.Wszyscy z zaciekawieniem oglądali występ młodych aktorów.Ksiądz Rajmund przeczytał fragment Pisma Świętego i wspolnie z panią Dyrektor zlożył życzenia Bożonarodzeniowe całej społeczności szkolnej oraz przybyłym gościom.Jasełka zakonczylo wspólne łamanie się opłatkiem.

•

Pani Wójt Marzena Bernat i Dorota Grudnicka-Glina towarzyszyły Mikołajowi, który przekazywał prezenty małym dzieciom w szkołach: w Krynkach, Rudzie, Stykowie, Adamowie, Lipiu i Lubieni. Brodaty gość odwiedził też dzienne punkty opieki w Adamowie i Rudzie.

Dzieci śpiewały piosenki i recytowały wierszyki dla wyjątkowych gości. Na twarzach wszystkich gościł uśmiech. Mikołajki to jeden z najmilszych dni w roku.