• Mamy nową stronę internetową :)

• Drodzy uczniowie, rodzice oraz wszyscy sympatyczy Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipiu!

Jest nam niezmiernie miło poinformować,że od dzisiaj posiadamy własną stronę internetową szkoły. Zachęcamy do śledzenia wpisów . Dołożymy wszelkich starań, aby nasza strona była wyświetlana przez Was jak najczęściej.

Dyrektor oraz nauczyciele PSP Lipie

• 228 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

• Szkoła w Lipiu świętowała 228 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Przyjmuje się, że ten akt prawny z 1791r. był pierwszą w Europie a drugą na świecie nowoczesną, spisaną ustawą zasadniczą 📜 Podczas okolicznościowego apelu padło wiele patriotycznych i podniosłych słów o tematyce trudnych czasów I Rzeczypospolitej... Bądźmy dumni, że jesteśmy Polakami i pamiętajmy o ważnych datach z kart naszej historii.